.
uk
Worldwide
Виробництво
Виробництво
ВИРОБНИЦТВО В УКРАЇНІ

Сучасне підприємство з виробництва нестерильних лікарських засобів у твердих дозованих та рідких нестерильних лікарських формах для перорального застосування.

На заводі «Кусум Фарм» виробляють генеричні лікарські засоби різних фармакологічних груп, багато з яких у минулому були відсутні на фармацевтичному ринку України. Слід підкреслити, що лікарські засоби, які виробляються на заводі – це сучасні високоефективні та безпечні генеричні препарати. Багато препаратів мають модифіковану систему доставки.

ТОВ «Кусум Фарм» спеціалізується на розробці та виробництві лікарських засобів, призначених для лікування пацієнтів із серцево-судинними, гастроентерологічними та ендокринними (зокрема, цукровий діабет) захворюваннями. Як відомо, ці захворювання є найбільш поширеними в Україні.

Так, на сьогодні в МОЗ України вже зареєстровано більше 60 лікарських засобів виробництва ТОВ «Кусум Фарм».
На заводі встановлено сучасне обладнання для виробництва твердих та рідких лікарських форм препаратів (таблетки, вкриті та не вкриті оболонкою; суспензії, капсули, гранули) та сучасне пакувальне обладнання, яке дозволяє пакувати препарати у блістери, стрипи, саше, флакони.

Виробництво заводу ліцензовано Державною службою з лікарських засобів України.

На підприємстві розроблено та впроваджено систему забезпечення якості відповідно до вимог EU GMP / GLP, що дозволяє випускати якісні, ефективні та безпечні препарати згідно з міжнародними стандартами на всіх етапах виробництва, включаючи контроль якості сировини та вихідних матеріалів, упаковки, проміжних та кінцевих продуктів виробництва.

Відділ контролю якості ТОВ «Кусум Фарм» пройшов атестацію Державної служби з лікарських засобів України.

Основою успіху компанії є якість, ефективність та безпека фармацевтичної продукції, що виробляється, високий рівень стандартів якості та стандартів у бізнесі, належний рівень сервісу для кінцевих споживачів.

ВИРОБНИЦТВО В ІНДІЇ

В Індії наші виробничі потужності розташовані у містах Бхіваді та Пітампур. Виробництво сертифіковано ISO 9001 та ISO 14001, виготовляє таблетки, гранули, рідини для місцевого використання, креми, мазі, супозиторії на основі воску, шампуні та песарії. Ми дотримуємось практик GMP та належної документації, що є гарантією стабільної якості наших лікарських засобів.

Виробництво та постачання якісних ліків – це наша відповідальність та звичка.

Кусум дотримується суворих стандартів якості у всіх виробничих процесах щоб гарантувати, найвищу якість ліків. Перевірки проводяться на всіх етапах виробничого циклу продукції, починаючи від закупівлі сировини і закінчуючи відправленням на ринок готової продукції.

Ми пройшли більше ніж 60 аудитів регуляторних та контролюючих органів влади різних країн світу.

0
КРАЇН СВІТУ
0
ВИРОБНИЧІ МАЙДАНЧИКИ
0
БРЕНДІВ
0
СПІВРОБІТНИКІВ В СВІТІ