.
uk
Worldwide
Етика та Комплаєнс
Кусум завжди поруч, щоб допомагати!

Кусум прагне здійснювати свою діяльність чесно та прозоро і закріплює стандарти етичної поведінки та слідування антикорупційним нормам для забезпечення відповідності бізнесу етичним вимогам й антикорупційному законодавству України. Для цього розроблено відповідні документи.

Серед них – Кодекс корпоративної культури Кусум та Антикорупційна програма. Ці корпоративні документи є проявом стійкої позиції Кусум щодо нульової толерантності до будь-яких проявів корупції та неєтичної поведінки у всіх ділових і соціальних сферах.

Етичні стандарти й антикорупційні вимоги поширюються на всіх співробітників Кусум, і кожен співробітник несе відповідальність за їх недотримання.

Кусум у взаєминах із клієнтами, партнерами та органами влади використовує принципи порядності й законності, здійснює свою діяльність на основі прозорості та відкритості й робить усе можливе для вжиття необхідних і економічно обґрунтованих заходів для запобігання та протидії корупції. Впровадження Антикорупційної програми та Кодексу корпоративної культури є одним із таких заходів.