.
uk
Worldwide
1-й Міжнародний конгрес «Репродуктивне здоров’я: мультидисциплінарний підхід в безперервному професійному розвитку лікарів»
11 Травня, 2017
news

27–28 квітня 2017 р. у м. Київ відбувся 1-й Міжнародний конгрес «Репродуктивне здоров’я: мультидисциплінарний підхід в безперервному професійному розвитку лікарів». Організаторами заходу виступили Всеукраїнська асоціація безперервної професійної освіти лікарів та фармацевтів, а також Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика та Асоціація перинатологів України. Золотий спонсор конгресу – група компаній «Кусум».

У конгресі взяло участь 600 фахівців – акушерів-гінекологів, ендокринологів, гінекологів-онкологів, лікарів УЗ-діагностики, лікарів-неонатологів. Пленарні і секційні засідання з доповідями забезпечували спікери зі світовим ім’ям з України, Швеції, Литви, Чехії, Польщі, Білорусії та Італії.

Анжела Гребенюк, продакт-менеджер групи компаній «Кусум»: «Захід, що відбувся – це перший в історії України конгрес такого високого рівня. Всі присутні лікарі відзначили відмінний рівень доповідачів і актуальність презентацій. Гостроту викладених матеріалів зайвий раз підтверджують живі дискусії, які дуже часто виходили за рамки сесійних залів. На шляху поліпшення якості і тривалості життя пацієнтів наша компанія і далі планує надавати допомогу в організації та проведенні спеціалізованих медичних конгресів».

Після проведення лекцій та майстер-класів учасники змогли приємно провести час і поспілкуватися в неформальній обстановці під час святкової вечері.

Всі учасники конгресу отримали сертифікати Каролінського інституту (Швеція) і НМАПО ім. П.Л. Шупика.