.
uk
Worldwide
Група компаній «Кусум»
Ми є групою компаній, в якій працюють понад дві тисячі висококваліфікованих фахівців в Україні, Індії, Молдові, Казахстані, Узбекистані, Філіппінах, М’янмі, Мексиці та Кенії. До складу «Кусум» входять чотири сучасних заводи: три в Індії й один в Україні, а також два власних науково-дослідних центри. Більше ніж 100 брендів компанії з успіхом застосовуються в гінекології, кардіології, ендокринології, неврології, гастроентерології та багатьох інших напрямках.
МІСІЯ

Наша місія – здорове та щасливе життя для всіх. Ми прагнемо, щоб у світі якомога більша кількість людей жили без страждань та болю. У нас є чітка мета – забезпечити доступ пацієнтів до якісних, дієвих та безпечних медичних препаратів, які дають можливість жити довше та яскравіше.

ЦІННОСТІ

Цінності «Кусум» — це здорове та щасливе життя людей, відповідальні співробітники, етичність та чесність, відкритість і довіра. Це є основою культури компанії, яка визначає дії наших співробітників. Кожна цінність допомагає нам досягати значних результатів.

Ми цінуємо особисту відповідальність, командну роботу і взаємоповагу, орієнтацію на результат, постійне самовдосконалення, оптимізм, концентрацію на досягненні результату і відкритість до всього нового. Кожен ж нас усвідомлює свою значущість і розуміє, що працюючи у сфері охорони здоров’я, несе величезну відповідальність за здоров’я і життя мільйонів людей.

БАЧЕННЯ
З моменту свого заснування ми постійно працюємо над підвищенням рівня якості на кожному етапі виробництва лікарських засобів. Наше завдання бути високоприбутковою та швидкозростаючою компанією з сильною позицією на світовому фармацевтичному ринку. Щасливе і здорове життя людей є вищою нагородою за наші зусилля. Тому ми постійно інвестуємо в наукові дослідження для створення нових фармацевтичних рішень, які сприяютимуть прогресу лікування.
ОБЕРІТЬ СВОЄ МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ