.
uk
Worldwide
Фармаконагляд

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОЖИВАЧІВ ВИСОКОЯКІСНИМИ, ЕФЕКТИВНИМИ І БЕЗПЕЧНИМИ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ Є НАЙВИЩИМ ПРІОРИТЕТОМ ГРУПИ КОМПАНІЙ «КУСУМ».

Ми започаткували та постійно вдосконалюємо систему фармаконагляду задля гарантування безпеки та ефективності лікарських засобів виробництва компаній ТОВ «КУСУМ ФАРМ», Україна, або Кусум Хелтхкер Пвт Лтд, Індія.

Якщо застосування лікарських засобів спричинило у вас випадок виникнення побічної реакції (ПР) та/або відсутності ефективності (ВЕ) негайно зверніться за медичною допомогою.

Заповніть карту-повідомлення, щоб поінформувати нас про випадок виникнення ПР та/або ВЕ при застосуванні лікарських засобів виробництва компанії ТОВ «КУСУМ ФАРМ», Україна, або Кусум Хелтхкер Пвт Лтд, Індія.

У разі потреби надана інформація буде використана виключно для відстеження, аналізу та звітності щодо безпеки та ефективності лікарських засобів власного виробництва.

Ми гарантуємо, що жодне звернення не залишиться без уваги та буде ретельно розглянуто. При виникненні будь-яких запитань, пов’язаних із безпекою та ефективністю застосування лікарських засобів, звертайтесь до відділу фармаконагляду.

Також ви можете ознайомитись з Інформаційними листами для спеціалістів системи охорони здоров’я та/або пацієнтів щодо важливих аспектів, пов’язаних із безпекою застосування деяких лікарських засобів.

Адреса:
вул. Алма-Атинська, 58, Київ, 02092
Тел:

Контактні дані уповноваженої особи, відповідальної за фармаконагляд:
Призимирська Тамара Володимирівна
моб. тел. +38 (067) 434-03-78

Вся інформація, яку ви нам надаєте, є конфіденційною і не підлягає розголошенню, за винятком випадків, передбачених законодавством.