Worldwide
Фармаконагляд
КУСУМ ХЕЛТХКЕР ПВТ ЛТД

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОЖИВАЧІВ ВИСОКОЯКІСНИМИ, ЕФЕКТИВНИМИ І БЕЗПЕЧНИМИ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ Є НАЙВИЩИМ ПРІОРИТЕТОМ ГРУПИ КОМПАНІЙ «КУСУМ».

Ми започаткували та постійно вдосконалюємо систему фармаконагляду з метою забезпечення безпеки та ефективності лікарських засобів виробництва групи компаній «Кусум».

Якщо застосування лікарських препаратів у вас спричинило випадок  побічної реакції та/або відсутності ефективності (далі – ПР/ВЕ), будь ласка, негайно зверніться до лікаря*.

Будь ласка заповніть карту-повідомлення, представлену нижче, щоби повідомити про випадок ПР та/або ВЕ в разі медичного застосування лікарських засобів виробництва групи компаній «Кусум».

Надана інформація може бути використана виключно для відстеження, аналізу та звітності щодо безпеки лікарських засобів власного виробництва.

Ми гарантуємо, що жодне звернення не залишиться без уваги та буде ретельно розглянуто. З повагою, відділ фармаконагляду.

Заповнити анкету "Відсутність ефективності КФ"
завантажити анкету
Заповнити анкету "Побiчна реакцiя КФ"
завантажити анкету
*Для передавання інформації, що стосується вищезазначених випадків, а також для консультацій із цих питань, будь ласка, зверніться до відділу фармаконагляду групи компаній «Кусум».
Адреса:
вул. Алма-Атинська, 58, Київ, 02092
Факс:
Вся інформація, яку ви нам надаєте, є конфіденційною і не підлягає розголошенню, за винятком випадків, передбачених законодавством.