.
uk
Worldwide
10 питань до Раджива Гупти, генерального директора групи компаній ” Кусум “, – про табу на роботі, ризики фармацевтичного ринку та віру у майбутнє України
10 Лютого, 2017
news

 “Інтерв’ю газеті “Бізнес” №6 від 06.02.2017″

1. Скільки років ви вже в Україні? Що найбільше дивує в нашій країні?

– В Україні я приїхав 28 років тому, в 1989 році. Навчався в Київському політехнічному інституті. Ще під час навчання прийняв рішення залишитися.

Що найбільше дивує? Швидше за все це люди з їх невичерпним оптимізмом, рівнем освіченості та дивовижною життєстійкістю.

 2. Який ви керівник? Опишіть себе п’ятьма словами.

– Самому себе характеризувати нескромно, і я звернувся за допомогою до колег. За словами співробітників компанії: Строгий, але справедливий. Цілеспрямований. Раціональний. Дбайливий.

3. Майбутнє фармацевтики в ….

– … Створенні сприятливого інвестиційного клімату для вітчизняних виробників. Це характерно не тільки для фармацевтики, а й для інших галузей економіки.

 4. Чому сьогодні повинні вчитися ті, хто завтра хоче працювати на фармринку?

– Спеціаліст фармацевтичної галузі, як в будь-якій іншій сфери економіки, в першу чергу повинен бути компетентний в тонкощах та нюансах своєї справи. Необхідно постійно самовдосконалюватися, а також вивчати і переймати позитивний досвід зарубіжних країн.

Фармацевтика – це не просто бізнес, це в першу чергу турбота про здоров’я і життя людей. Дуже важливо не плутати ці поняття, особливо тим, хто хоче підкорити цю сферу.

5. Що ви ніколи не дозволяєте собі на роботі і з колегами?

– Результативність, пунктуальність і дисциплінованість – постулати всього,що я роблю. Цього вимагаю і від свого оточення. У своїй компанії не припускаю обман та корупцію.

6. Найбільш несподіваний бізнес-результат в 2016 г.?

– Якщо говорити про найприємніші бізнес-результати 2016 року, то швидше за все, це те, що нам вдалося піднятися на чотири позиції і зайняти 12-е місце в загальному рейтингу фармацевтичних компаній України. Але це не можна назвати несподіванкою.

Протягом року вся наша команда працювала задля його досягнення. Бізнес – він як єдиний механізм, де кожна ланка відіграє свою роль і від якості роботи і взаємодії залежить те, де ми будемо завтра. Мені вдалося зібрати команду високопрофесійних та цілеспрямованих фахівців, які поділяють цінності компанії.

 7. Які національні традиції закладені в філософії української компанії?

– Група компаній “Кусум” веде свою діяльність в семи країнах світу. Філософія нашої компанії побудована на вдалому симбіозі традицій багатьох країн, з яких ми перейняли тільки найкраще. Відмінними рисами українців є інтелектуальний потенціал та невичерпний ресурс оптимізму, а в Індії – це швидкість, цілеспрямованість і працелюбність.

 8. Який основний ризик в 2017році для фармацевтичного ринку? Як його уникнути?

– Основний ризик – це погіршення і без того складної економічної ситуації, а також непередбачуваність змін регуляторних норм та правил. На превеликий жаль, серед факторів, що гальмують розвиток не тільки фармацевтичного ринку, залишається корупція і брак компетентних та професійних фахівців на місцях. Щоб уникнути катастрофічних наслідків, необхідно змінити свідомість людей в їх відношенні до майбутнього України.

9. З ким ви могли б станцювати / заспівати дуетом?

– На все свій час та місце. Це стосується як бізнесу, так і будь-якої іншої сфери людського життя. Як тільки українці відчують реальні позитивні зміни в країні, танцювати і співати будемо всі разом.

 10. Ким хочуть стати ваші діти?

– Мої діти занадто молоді для визначення свого майбутнього. Вони на етапі пізнання світу і вибору свого шляху. Мої діти народилися і живуть в Україні і вважають її своєю батьківщиною. Я буду радий, якщо вони, слідуючи моєму прикладу, будуть намагатися зробити людей щасливішими і наповнювати їх життя новими яскравими фарбами.

Інформація взята з ресурсу – https://www.business.ua/management/10_voprosov_radzhivu_gupte_-361406/