.
uk
Worldwide
«Актовегин» виробляється тепер на «Кусум Фарм»
21 Листопада, 2011
news

21.04.11 на заводі «Кусум Фарм» відбулася презентація спільного проекту ТОВ «Кусум Фарм» та міжнародної фармацевтичної компанії «Nycomed». На українському заводі розпочався процес пакування відомого препарату «Актовегін», що широко застосовується для лікування гострих і хронічних порушень мозкового кровообігу, наслідків інсульту, черепно-мозкових травм і деменції. Фармацевтичний завод «Кусум Фарм» успішно пройшов процедуру всебічного аудиту, проведеного австрійськими контролерами, та підтвердив свою відповідність європейським стандартам виробництва GMP. Згідно з новою схемою виробництва, препарат в ампулах і флаконах буде доставлятися в Україну з країни-виробника – Австрії, пакуватися та проходити контроль якості на сертифікованому згідно з європейськими нормами GMP підприємстві «Кусум Фарм» у м. Суми.

Очікується, що цей крок призведе до безперебійної поставки препарату в аптечні установи та зробить його більш доступним.

На презентації початку реалізації проекту були присутні голова Сумської облдержадміністрації Юрій Чмирь, голова Представництва компанії «Nycomed» в Україні та Молдові Євгеній Заїка, генеральний директор ТОВ «Кусум Фарм» Раджив Гупта та президент ВАТ «Сумське НВО імені Фрунзе», Герой України Володимир Лук’яненко.