.
uk
Worldwide
Група компаній «Кусум» на «CPHi Worldwide 2016»
20 Жовтня, 2016
news

C 4 по 6 жовтня в м. Барселона (Іспанія) відбулася найбільша світова фармацевтична форум-виставка «CPHi Worldwide 2016». У заході взяло участь більше 2 500 експонентів зі 150 країн світу. За три дні виставку відвідало близько 36 000 чоловік.

У цьому році на «CPHi Worldwide» увага відвідувачів і учасників виставки була прикута до України і українських підприємств. Фахівці групи компаній «Кусум» провели сотні продуктивних робочих зустрічей з існуючими та потенційними партнерами. Крім зарекомендувавших себе препаратів компанії, гостей стенду «Кусум» цікавила нова лінійка лікарських засобів.

«Ось вже кілька років поспіль ми беремо активну участь у виставці «CPHi Worldwide». Нам є, що показати світу. Подібні активності вітчизняних фармацевтичних компаній позитивно позначаються на сприйнятті України в світовому співтоваристві. Від цього виграють всі: країна, бізнес та пацієнти. «CPHi» не тільки допомагає просувати продукцію вітчизняних компаній, але і сприяє пошуку нових високоефективних молекул та препаратів, які можуть врятувати життя пацієнтів в Україні. Чим більше ми зможемо налагодити робочих контактів з колегами з різних країн, тим більше життів зможемо врятувати, виробляючи в Україні ефективні, високоякісні і, що особливо актуально, доступні лікарські засоби», – прокоментував участь у виставці генеральний директор групи компаній «Кусум» Раджив Гупта.