.
uk
Worldwide
Група компаній Кусум підтримала конференцію «Актуальні питання сучасної діабетології»
22 Березня, 2017
news

16-18 березня 2017 року м.Києві за підтримки групи компаній «Кусум» відбулася Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання сучасної діабетології». Тема конференції – «Цукровий діабет та супутні захворювання, їх лікування та поліпшення якості життя пацієнтів». Організатори: Українська діабетична асоціація і Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика.

У своїх презентаціях доповідачі з України, Греції, Польщі та Туреччини висвітлювали найактуальніші питання терапії цукрового діабету. Чимало дискусій викликали виступи молодих вчених, які презентували нові нетрадиційні підходи до діагностики та лікування ускладнень цукрового діабету.

Згідно з оцінками експертів, кожні 7 секунд у світі від діабету помирає одна людина, а у двох діагностують це захворювання. Цифри говорять самі за себе. Незважаючи на те, що діабет це хронічне захворювання, сучасна терапія дозволяє домогтися абсолютно повноцінного способу життя пацієнтів, а виробництво ефективних і доступних кожному лікарських засобів є одним з пріоритетних напрямків діяльності групи компаній «Кусум».