.
uk
Worldwide
Група компаній Кусум підтримала науково-практичний семінар «Функціональна діагностика в кардіології»
7 Листопада, 2016
news

27 жовтня 2016 року, в м. Суми відбувся науково-практичний семінар «Функціональна діагностика в кардіології» якій зібрав більш ніж 150 кардіологів, терапевтів, лікарів з функціональної діагностики та сімейні лікарі з усіх районів Сумської області. Семінар було організовано кафедрою функціональної діагностики НМАПО ім. П.Л. Шупика за підтримки Групи компаній Кусум.

Завідувач кафедри функціональної діагностики професор О.Й. Жарінов у своєму майстер-класі висвітлив клініко-функціональні аспекти ведення пацієнтів з фібриляцією та тріпотінням передсердь з позицій новітніх європейських рекомендацій. Завуч кафедри доцентВ.О. Куць розглянув принципи диференціальної діагностики брадиаритмій та показання до кардіостимуляції. У конференції також взяли участь представники суміжної кафедри кардіології і функціональної діагностики Харківської медичної академії післядипломної освіти – завідувач кафедри професор В.Й. Целуйко і завуч кафедридоцент Жадан А.В. 

Присутні лікарі заслухали доповіді визнаних в Україні фахівців-кардіологів з найбільш актуальних в медичному колі питань. Кожна презентація супроводжувалась жвавою дискусією та великою кількістю запитань до лекторів.

Після наукової частини усі делегати семінару відвідали фармацевтичний завод “Кусум Фарм”, де на власному досвіді переконалися у впровадженні на підприємстві ефективної системи забезпечення контролю якості EU GMP / GLP що дозволяє випускати ефективні та безпечні препарати згідно з міжнародними стандартами.