.
uk
Worldwide
Кусум активно допомагає у боротьбі з пандемією коронавірусу
24 Березня, 2020
news

Люди всього світу, і українці в тому числі, зіткнулися з новою загрозою і викликом у вигляді коронавірусної інфекції CoVid-19. Зараз дуже важливі висока свідомість, самоорганізованість і злагодженість дій. Необхідно, щоб кожен українець, кожна компанія та організація робили все від них залежне, що сприяє боротьбі з пандемією.

Група компаній Кусум повністю підтримує всі заходи, що вживаються урядом по боротьбі з розповсюдженням коронавірусної інфекції. У всіх відділеннях та офісах Кусум введений жорсткий протиепідемічний режим. Виробництво продовжує працювати, щоб безперервно забезпечувати пацієнтів якісними, безпечними та ефективними лікарськими засобами, незважаючи на те, що більша частина колективу компанії в Україні, Індії, Казахстані, Узбекистані, Молдові та Філіппінах перейшли на віддалений режим роботи.

Збалансований продуктовий портфель препаратів Кусум включає в себе антибіотики, які можуть знадобиться при лікуванні бактеріальних ускладнень коронавірусної інфекції. Розуміючи високий рівень відповідальності за майбутнє країни, керівництво компанії прийняло рішення про надання благодійної допомоги препаратами азитроміцину, левофлоксацину, лінезоліду, а також антигістамінними препаратами та препаратами для симптоматичного лікування грипу і ГРВІ. Тільки вчора загальна вартість наданої допомоги в роздрібних цінах склала близько 3 млн грн.

У сучасних умовах роль лікарів і фармацевтів у суспільстві стає головною. Саме ці фахівці зараз знаходяться на передовій у боротьбі з інфекцією і приймають на себе перший удар.

Ми низько вклоняємося професіоналізму лікарів і фармацевтів та висловлюємо свою глибоку вдячність за їх самовіддану працю і самовіддачу. Ми закликаємо всіх громадян неухильно дотримуватися рекомендацій Міністерства охорони здоров’я, а також мінімізувати відвідування громадських місць і контакт з іншими людьми. Особливої уваги і турботи зараз вимагають люди старшого віку, оскільки мають бІльшу ймовірність тяжкого перебігу коронавірусної інфекції.

Закликаємо всіх дотримуватися запобіжних і профілактичних заходів. Не займайтеся самолікуванням, при кашлі, високій температурі й утрудненому диханні залишайтеся вдома і терміново зв’яжіться зі своїм сімейним лікарем.

Будьте здорові!