.
uk
Worldwide
Новий сучасний сквер «Кусум» з’явився у Києві👍
14 Листопада, 2023
news

На вулиці Алматинській у Дніпровському районі столиці відкрили сучасний сквер «Кусум», облаштований за групи фармацевтичних компаній «Кусум».😍 Зелену зону загальною площею майже один гектар прикрашають 60 дерев, понад 200 кущів, близько тисячі злаків та декоративних трав. Оздобою нового скверу стали артоб’єкти сучасного українського митця Петра Антипа.

На урочистому відкритті скверу був присутній Його Високоповажність Пан Харш Кумар Джейн, Посол Індії в Україні, який зазначив: «Мені приємно приєднатися до вас сьогодні на урочистому відкритті цього прекрасного скверу. Мені вдвічі приємніше усвідомлювати, що цей сквер з’явився завдяки ініціативі саме індійської компанії. Це гарний приклад співпраці індійського бізнесу та місцевої влади, а також свідчить про довіру до України індійського бізнесу, який продовжує виконувати свої соціальні обов’язки в цей важкий час.

Я глибоко вдячний пану Радживу Гупта за ініціативу та дякую міській владі за активну підтримку в реалізації цього проєкту. Цей проєкт також символізуватиме дружбу між народами України та Індії».🙏