.
uk
Worldwide
Підписання Меморандуму щодо стратегічного партнерства між Українською академією дитячої інвалідності та групою фармкомпаній «Кусум»
3 Грудня, 2020
news

2 грудня 2020 року, напередодні Міжнародного дня інвалідів, відбулося підписання Меморандуму про співробітництво між Українською академією дитячої інвалідності та ТОВ «Гледфарм ЛТД», що входить до складу групи фармацевтичних компаній «Кусум».

Меморандум передбачає спільну й погоджену реалізацію проєктів у сфері надання комплексної медико-соціальної допомоги дітям і підліткам з обмеженням життєдіяльності та їхнім родинам шляхом постійного навчання медичного персоналу та батьків, а також надання та розроблення навчально-методичних матеріалів щодо всіх аспектів дитячої інвалідності.

Володимир Юрійович Мартинюк, голова правління Української академії дитячої інвалідності: «За останні п’ять років показник інвалідності у дітей зріс більше як на 7%. Кількість дітей з інвалідністю на 01.10.2020 складає  майже 164 тисяч. З них більше як у 100 тисяч дітей інвалідність прямо або побічно пов’язана з патологією нервової системи.

Головна мета діяльності Академії – сприяння створенню умов для надання комплексної медико-соціальної допомоги дітям і підліткам з обмеженням життєдіяльності та їхнім родинам. Постійне удосконалення знань і вмінь фахівців- реабілітологів та навчання батьків методикам реабілітаційної допомоги.

Основними напрямами діяльності Академії є:

– забезпечення регулярного навчання та обміну інформацією щодо всіх аспектів дитячої інвалідності;

– впровадження в Україні сучасних концепцій допомоги, розвитку, навчання та супроводу дітей з обмеженням життєдіяльності;

– підтримка комплексних (медичних, освітянських, соціальних) науково-практичних досліджень щодо лікування, реабілітації;

– впровадження в Україні системи формування сучасних знань та умінь з основ паліативної допомоги дітям тощо.

В умовах професійно-соціальних змін, зокрема поглядів на дитячу інвалідність, запропонувати нові орієнтири надання реабілітаційних послуг з урахуванням сучасних технологічних досягнень для покращення соціалізації дітей з обмеженням життєдіяльності та повноцінного функціонування їхніх родин у суспільстві.

Для досягнення мети та напрямів діяльності ГО «Українська академія дитячої інвалідності» необхідна всебічна підтримка з боку партнерів. Першим партнером, який погодився підтримати роботу Академії, стало Товариство з обмеженою відповідальністю «Гледфарм ЛТД», що входить до складу групи фармацевтичних компаній «Кусум». Правління та члени Академії безмежно вдячні співробітникам  групи фармацевтичних компаній «Кусум» за підтримку в становленні й розвитку ГО «УАДІ»

Раджив Гупта, генеральний директор групи компаній «Кусум»: «Наша співпраця з Українською академією дитячої інвалідності почалася задовго до офіційного підписання меморандуму. Співробітники «Кусум» допомагали в організації конференцій як волонтери.

Дитяча інвалідність – це дуже делікатне питання, з яким, на жаль, батьки особливих дітей залишаються сам на сам. Від цих дітей не треба відвертатися або робити вигляд, що ви їх не бачите. Потрібно створювати сприятливі умови для їхнього повноцінного життя. Я впевнений, що спільними зусиллями ми зможемо привернути увагу суспільства до питання дитячої інвалідності, а також зробимо усе, що від нас залежить, щоб покращити якість лікування та реабілітації маленьких пацієнтів».