.
uk
Worldwide
«Шоломи для Сумщини» від Кусум
15 Серпня, 2022
news

Група фармацевтичних компаній Kusum пожертвувала ₴1 000 000 на благодійний проєкт “Шоломи для Сумщини”, який був створений KSE Foundation разом із Сумською ОВА та її головою Дмитром Живицьким.

Варто відзначити, що шолом є критичним фактором для збереження життя наших солдатів.

“Кусум” – одна з десяти найбільших фармацевтичних компаній України, що працює на ринку вже більше 10 років. Із перших днів активної фази війни “Кусум” робить усе можливе, щоб допомогти. Компанія надає благодійну допомогу лікарськими засобами, перераховує кошти та передає майно на потреби ЗСУ, допомагає іноземним студентам, лікарям, фармацевтам і пересічним громадянам і робить багато іншого. Загальна сума допомоги від “Кусум” уже становить понад 95 мільйонів гривень.

”Група фармацевтичних компаній “Кусум” із початком війни відразу чітко зрозуміла, що від неї потребується, і зробила внесок у декількох напрямах гуманітарної діяльності. З початку війни компанія “Кусум” переказала понад 11 000 000 гривень на потреби ЗСУ, передала більше 100 000 упаковок лікарських препаратів, допомогла більш ніж 360 лікувальним закладам України та переправила понад 25 тонн гуманітарної допомоги з Індії. Завдяки відвазі співробітників компанії було врятовано 750 іноземних студентів, які опинилися в оточеному м. Суми без води та продуктів харчування. Для KSE Foundation велике задоволення співпрацювати з таким грамотним та організованим партнером”, – заявила голова KSE Foundation Світлана Денисенко.