.
uk
Worldwide
Сумщина – регіон надійного партнерства
23 Листопада, 2016
news

18 листопада 2016 року у приміщенні посольства Індії в Україні відбулася презентація потенціалу Сумської області перед підприємцями Індії.

В рамках зустрічі керівники провідних підприємств Сумської області обмінялися з індійськими колегами корисною інформацією та бізнес-пропозиціями. Зі свого боку представники індійського уряду та бізнесу ознайомили сумчан з перевагами та можливостями своєї країни.

Його високоповажність посол Індії в Україні г-н Манодж Кумар Бхарти розповів про бізнес–потенціал, економічні здобутки та політику уряду Індії щодо подальшого розвитку країни. У своєї доповіді пан посол зокрема сконцентрував увагу присутніх на таких стратегічних державних проектах, як: «Make in India», «100 Smart Cities», «Industrial CorridorProjects», «Digital India» та інш.

«Сумщина – регіон успішного бізнесу та надійного партнерства. Ми приділяємо велику увагу покращенню бізнес-середовища та створенню сприятливих умов для залучення інвестицій. Тож запрошуємо представників індійського бізнесу до інвестування в економіку Сумської області, реалізації спільних комерційних проектів та гарантуємо з боку влади максимальну підтримку та захист індійських партнерів», зазначив голова Сумської облдержадміністрації, Микола Клочко.

«Налагодження більш тісного партнерства між інвестором та керівництвом області є дуже важливим аспектом сприятливих умов розвитку бізнесу. ТОВ «Кусум Фарм» є одним з найкращих прикладів ефективності інвестицій Сумщини. Використовуючи світовий досвід, знання та технології в галузі медицини ми прагнемо задовольнити потреби пацієнтів в Україні пропонуючи доступні кожному високоякісні ефективні лікарські засоби. Усе, що ми робимо – ми робимо задля вітчизняних пацієнтів. Але, насамперед головною цінністю компанії є наші працівники. Ми цінуємо кожного нашого співробітника та прагнемо забезпечити оптимальні умови розвитку та кар’єри для усіх членів нашої команди», зазначив генеральний директор ТОВ «Кусум Фарм», Раджив Гупта.