.
uk
Worldwide
Бажані нагороди групи компаній “Кусум”
21 Вересня, 2018
news

13 вересня під час урочистої церемонії нагородження щорічного конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі України “Панацея”, яка проводиться напередодні «Дня фармацевта», наша компанія отримала 3 почесних нагороди в різних категоріях:

1) «ЗОЛОПЕНТ» був визнаний кращим в категорії «Динамічний лідер року»

 

2) ВІТАМІН КРАСИ «Волвіт», отримав заповітну статуетку в категорії «Прості препарати вітамінів»

 

3) «ФУЦИС», наш стабільний лідер, в тому числі і за кількістю отриманих нагород, утримує свої позиції в своїй категорії

 

В основі конкурсу і його головною складовою частиною є аналітичні і маркетингові дослідження, які проводяться компаніями-партнерами премії.

 

Людмила Тимченко, продакт-менеджер групи компаній «Кусум»: «Для бренду Волвіт, це перша, і я впевнена не остання нагорода, яка символізує його визнання серед фармацевтів, лікарів і кінцевих споживачів, які всією душею полюбили цей препарат!

Сьогодні ВІТАМІН КРАСИ – Волвіт, це уособлення надійного, дбайливого і перспективного молодого бренду, разом з яким прекрасна половина людства завжди буде мати здорове волосся, нігті та шкіру».

Трохим Райченко, продакт-менеджер групи компаній «Кусум»: «Це вже не перша нагорода, яку отримує група компаній Кусум, але перша безпосередньо за бренди, що випускаються заводом Кусум Фарм! Довіру дуже важко завоювати, а ще важче втримати. Та регулярність, з якою представники групи компаній Кусум щорічно з’являються на подіумі «Панацея», є ще одним доказом того, що ми все робимо правильно. Кусум виробляє якісні, ефективні та доступні лікарські засоби, такі як препарат Золопент, який сьогодні отримав цю престижну статуетку».

Анжела Гребенюк, продакт-менеджер групи компаній «Кусум»: «Ми всі в житті прагнемо стабільності, надійності та визнання. І сьогодні, отримуючи в восьмий раз нагороду за Фуцис, ми тим самим підтверджую стабільну високу якість препарату, і дякуємо кожного за надійну підтримку. Це перемога всієї команди групи компаній Кусум!»