Worldwide
Наша благодійна
та волонтерська діяльність
З перших днів війни ми невпинно допомагаємо нашій рідній Україні. Безкоштовно забезпечуємо лікарськими засобами, як лікувальні установи та волонтерські організації, так і пацієнтів. Ми ініціювали збір і відправку з Індії гуманітарної допомоги у вигляді гостро необхідних зараз лікарських засобів. За підтримку дякуємо Посольству України в Індії, МІД Індії, та особлива подяка Воєнно-повітряним силам Індії за безкоштовну доставку вантажу, загальна вага якого склала понад 20 тонн.
У перші дні війни наша компанія перерахувала понад 10 мільйонів гривень до фонду підтримки української армії. Наш корпоративний автотранспорт забезпечує потреби захисників України. Ми допомагаємо мирним мешканцям, у т.ч. іноземцям, на окупованих територіях та сприяємо їхній швидкій евакуації. Ще до початку військової агресії ми максимально сприяли кільком найбільшим телеканалам зі світовим ім'ям у підготовці репортажів про реальну ситуацію в Україні.
Щодня всі наші зусилля спрямовані на підтримку нужденних та відновлення миру в Україні. Ми робимо все, що в наших силах та можливостях для того, щоб наблизити мир у нашій країні та мінімізувати вплив військової агресії на мирне населення. Як відповідальний і один із найбільших роботодавців та платників податків країни ми усвідомлюємо свою економічну відповідальність перед Україною, перед нашим спільним майбутнім. На жаль, робота заводу, що знаходиться в м.Суми, практично зупинена через бойові дії, а склади знаходяться в зоні підвищеного ризику. Ми прикладаємо максимум зусиль для того, щоб у найкоротші терміни тимчасово перенести виробництво лікарських засобів, які раніше випускалися у м.Суми на інші наші виробничі майданчики та відновити постачання лікарських засобів до України. Це дозволить забезпечити доступ мільйонам пацієнтів до якісних та ефективних лікарських засобів, які зникли з аптек через військову агресію проти нашої країни.