.
uk
Worldwide
«Без метушні» до рекордів з групою компаній «Кусум»
26 Червня, 2017
news

18 червня в Києві пройшов перший йога-марафон, в якому взяло участь 1,5 тис. осіб. Відповідний рекорд зафіксували експерти «Книги рекордів України». Захід був присвячений Міжнародному дню йоги, який щорічно відзначається по всьому світу під егідою ООН. Головна мета марафону – познайомити якомога більшу кількість людей з індійською культурою і йогою.

Партнером марафону виступила група компаній «Кусум».

За словами Посла Індії в Україні Маноджа Кумара Бхарті, кожен, хто зробить маленький крок і приєднається до марафону, внесе свою частину у становлення миру на Землі. «Почніть займатися йогою – і ви побачите, як вона змінить ваше життя», – рекомендує посол. Він вважає, що, практикуючи йогу, людина може позбутися стресів і побороти майже будь-яку хворобу. «Коли ви практикуєте йогу, відчуття щастя і задоволення триває довше», – ділиться Манодж Кумар Бхарті. «Навіть 5 хвилин йоги заряджає тіло на весь день. Ви відчуваєте себе свіжими і повними енергії на весь день», – вважає він.

Ще задовго до офіційного початку йога-марафону головна вулиця столиці була заповнена справжніми поціновувачами найдавнішого індійського мистецтва з усіх куточків України. Півтори тисячі людей зібралися в одному місці, щоб не просто встановити рекорд України, а перевершити попередні показники в кілька разів.

Близько 60 прихильників здорового та активного способу життя з числа співробітників групи компаній «Кусум» відгукнулися на наше запрошення і взяли участь в цьому нестандартному і захоплюючому заході.

«Йога підказує вам контролювати розум, почуття, думки. І я хочу, щоб якомога більше українців зрозуміли, що йога – це просто», – прокоментував святкування Міжнародного дня йоги в Україні Надзвичайний і Повноважний посол Індії Манодж Кумар Бхарті.