.
uk
Worldwide
Фуцис – препарат року за версією експертів конкурсу «Панацея» у 2016 р.
13 Вересня, 2016
news

08 вересня 2016 року відбулася церемонія вручення нагород переможцям щорічного конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі України «Панацея 2016».

Премія «Панацея» – це професійна нагорода учасників фармацевтичного ринку України, володарі якої визначаються за результатами комплексних маркетингових досліджень. Дослідження лікарських засобів проводиться за групами Міжнародної АТС-класифікації. Переможці в номінації «Препарат року» визначаються за наступними показниками:

• частка ринку продукту в своєму сегменті;

• динаміка зростання обсягів роздрібних продажів;

• необхідність препарату в асортименті аптеки;

• співвідношення ціна/якість;

• рекламна підтримка препарату;

• частота призначень лікарями і рекомендації фармацевтів.

У 2016 році в номінації «Препарат Року» вшосте поспіль заслужену перемогу здобув наш препарат «Фуцис»!

«Ця перемога є визнанням довіри пацієнтів, лікарів та фармацевтів, якій передувала довга й копітка робота кожного члена нашої професійної команди. Всі ми вклали частинку себе, своїх знань, професіоналізму і душі в цю перемогу. Я впевнена, що попереду на нас чекає ще багато перемог і звершень. У нас є все, щоб досягти поставлених цілей: високоякісні ефективні препарати, сильна команда, воля до перемоги і, що не менш важливо – бажання. Бажання рухатися вперед, щоб допомогти якомога більшій кількості пацієнтів», – прокоментувала продакт-менеджер групи компаній «Кусум» Анжела Гребенюк.