.
uk
Worldwide
Урядові реформи заради майбутнього
23 Листопада, 2016
news

22 листопада 2016 року представники групи компаній Кусум взяли участь в урядовій нараді щодо запровадження регулювання цін на лікарські засоби та відшкодування їх вартості.

Прем’єр-міністр України, Володимир Гройсман, зауважив, що з перших днів роботи Уряд визначив своїм пріоритетом вирішення проблеми доступності ліків в Україні та підвищення їх якості. “Я зроблю все можливе і неможливе, щоби в Україні було справедливе ціноутворення на ліки, щоби була відповідна якість, щоби ми провели закупівлі ліків за чесними, конкурентними цінами, щоби ми вчасно доставили ці ліки у лікарні. Усі державні структури будуть направлені на те, щоби досягти цієї мети“, – заявив Володимир Гройсман.

Голова Уряду закликав представників фармацевтичних компаній до партнерського діалогу, “в якому люди, безпосередньо українські громадяни, відчують ці зміни на власному житті, власному гаманці, що їм треба буде витрачати принаймні менше. Це наше з вами спільне завдання“, – наголосив він.

«Ми готові підтримати дієві ініціативи уряду України особливо, якщо на меті стоїть турбота про здоров’я та майбутнє співвітчизників. Використовуючи світовий досвід, знання та технології в галузі медицини наша компанія прагне задовольнити потреби пацієнтів в Україні пропонуючи високоякісні ефективні, але насамперед доступні кожному лікарські засоби. У найближчому майбутньому, за рахунок збільшення інвестицій, ми плануємо налагодити виробництво в Україні ще 50 найменувань лікарських засобів, які раніше імпортувалися в нашу країну. Усе, що ми робимо – ми робимо заради пацієнтів», – прокоментував генеральний директор Групи компаній Кусум, Раджив Гупта.